Şans Topu sonuçları sorgulama Milli Piyango Online ekranı (canlı çekiliş sayfası) | 18 Şubat Şans Topu çekiliş sonuçları AÇIKLANDI: 2 milyon TL’yi aşan ikramiye devretti! Hangi numaralar kazandırdı?

Şans Topu çekiliş sonuçları bu akşam belli oldu. Sisal Şans tarafından haftada iki gün gerçekleşen Şans Topu’nda yeni bir çekiliş heyecanı daha yaşandı. 18 Şubat 2024 tarihli Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den saat 20:00’da yayınlandı. Noter huzurunda gerçekleşen canlı çekilişte büyük ikramiye devretti. 9 kategoride yapılan Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre 5 bilen 5 talihli ise 17.885,40 TL kazandı. Şans Topu sonuçları ile Şans Topu sorgulamalarını aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. İşte, 18 Şubat Şans Topu sonucu öğrenme ekranı ve ayrıntılar.

ŞANS TOPU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

18 ŞUBAT ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI

18 Şubat 2024 günü gerçekleşen canlı çekilişi sonrası sonuçlar belli oldu. Heyecanla takip edilen çekilişte, 5+1 bilen çıkmayınca 2.727.176,94 TL ikramiye devretti.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 5 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise, kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top