Deprem

SON DAKİKA DEPREM Mİ OLDU 20 ŞUBAT 2024? AFAD/KANDİLLİ son depremler listesi… Az önce deprem nerede oldu?- son dakika…

Kandilli Rasathanesi son depremler ve AFAD deprem son dakika haberleri 20 Şubat 2024 günü güncellenmeye devam ediyor. Ev ve iş yerlerinde oluşan sarsıntıları hisseden vatandaşlar, ‘az önce deprem mi oldu, yakınımdaki depremler hangileri’ sorusunun yanıtını araştırıyor. Son depremler listesi 20 Şubat 2024 itibarıyla güncellendi. AFAD son depremler listesi bilgilerine göre Antalya Akseki ilçesinde saat 10:50’de 2.2 deprem büyüklüğü kaydedildi. hemen öncesinde ise Bolu Merkez’de saat 10:46’da 2.8 şiddetinde son dakika deprem yaşandı. Yurdun farklı bölgelerinde art arda depremler meydana geliyor. Bulundukları bölgede sarsıntıları hisseden vatandaşlar son dakika deprem bilgisini araştırıyor. Diğer taraftan gün içinde Erzurum, Adıyaman, Van, Adana, Kahramanmaraş, Malatya, Çanakkale, Konya, Bolu, Düzce ve Bingöl’de de farklı büyüklüklerde depremler oldu. Oluşan sarsıntıların en büyüğü 3.0 olarak ölçüldü. Gün içinde olan tüm depremler AFAD ve Kandilli verilerine anbean yansıyor. Peki son da

OSMANİYE DEPREM KONUTLARI KURA SONUCU SORGULAMA (İSİM LİSTESİ) | 2024 Osmaniye TOKİ deprem konutları kura sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl öğrenilir? İşte e-devlet sonuç ekranı!

Osmaniye deprem konutları kura sonucu sorgulama isim listesi 2024 TOKİ ve AFAD kura çekimi sonrası gündeme geldi. 19 Şubat 2024 Pazartesi Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde Osmaniye deprem konutları kura çekimi gerçekleşti. Çekilen kurayla yapımı tamamlanan bin 976 konutun hak sahipleri belirlendi. Canlı kura çekimi sonrası AFAD Osmaniye deprem konutları kura sonucu sorgulama ekranı e-Devlet’e gözler çevrildi. Vatandaşlar Osmaniye deprem konutları kura çekimi sonuçlarını online ekrandan sorgulayabilecekler. Peki, Osmaniye TOKİ deprem konutları kura sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl öğrenilir? İşte, e-Devlet Osmaniye deprem konutları kura sonucu isim listesi sorgulama ekranı ve konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

Scroll to Top