Benzin ve motorin fiyatlarına indrim mi geliyor? EPDK Başkanı’ndan dikkat çeken çağrı!

Benzin ve motorin fiyatlarına indirim mi gelecek? Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz’ın son açıklamlarının ardından araç sahipleri bu sorunun cevabını merak edip araştırıyor. Henüz resmi bir fiyatlandırma kararı olmamakla birlikte açıklamadaki çağrının gerçeklşemesi halinde EPDK Başkanı Yılmaz’a göre benzin ve motorin fiyatlarına 1 ila 1,5 TL arasında indirim gerçekleşebilir. Peki, motorin ve benzin fiyatlarına indirim gelecek mi? Merak edenler için detayları haberimizde derledik.

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINA İNDİRİM Mİ GELECEK?

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz “Rafinerilerin yapacağı güncelleme ile benzin ve motorinde 1 ila 1,5 TL düzeyinde indirim yaşanacak” dedi. Buna göre henüz benzin ve motorin fiyatlarına indirim yapılacağıyla ilgili resmi bir bilgi bulunmuyor. Beklenen düzenlemenin geçekleşmesi halinde ise benzin ve motorin fiyatlarında indirime gidilmesi bekleniyor.

Benzin ve motorin fiyatlarına indirim mi gelecek? Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Başkanı Mustafa Yılmaz’ın son açıklamalarının ardından araç sahipleri bu sorunun cevabını merak edip araştırıyor. Henüz resmi bir fiyatlandırma kararı olmamakla birlikte açıklamadaki çağrının gerçeklemesi halinde EPDK Başkanı Yılmaz’a göre benzin ve motorin fiyatlarına 1 ila 1,5 TL arasında indirim gerçekleşebilir. Peki, motorin ve benzin fiyatlarına indirim gelecek mi? Merak edenler için detayları haberimizde derledik.

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI NE KADAR?

ANKARA

Benzin: 41,92 TL
Motorin: 45,06 TL

İSTANBUL AVRUPA

Benzin: 41,21 TL
Motorin: 44,30 TL

İSTANBUL ANADOLU

Benzin: 41,13 TL
Motorin: 44,23 TL

İZMİR

Benzin: 42,15 TL
Motorin: 45,29 TL

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top