AnadoluJet’ten ucuz bilet kampanyası: AnadoluJet bilet kampanyası hangi uçuşlarda ve tarihlerde geçerli? İşte bilet fiyatları listesi!

Anadolujet ucuz bilet kampanyasının detaylarını açıkladı. Kampanya kapsamında belirlenen tarihlerde uygun fiyata uçuş fırsatı tanınacak. Bu imkanı değerlendirmek isteyenler ise şartları araştırıyor. İşte ayrıntılar…

ANADOLUJET UCUZ BİLET KAMPANYASI HANGİ TARİHLERDE GEÇERLİ?

AnadoluJet, Ramazan ayına özel olarak yapılan kampanyaya ilişkin bilet satışları 20-21 Şubat 2024 tarihinde yapılacak ve uçuşlar 27 Şubat-27 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kampanya 130.000 koltuk sayısı ile sınırlı olacak.

ANADOLUJET UCUZ BİLET FİYATI NE KADAR?

Biletler 599 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Kampanya kapsamında web ve mobil uygulama üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dahil tek yön Standart pakette 599 TL, ExtraJet pakette 749 TL, KonforJet pakette 799 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacak.

Kampanya kapsamında çağrı merkezleri, satış ofisleri ve acenteler üzerinden satın alınan biletlerde tüm vergi ve harçlar dahil tek yön Standart pakette 649 TL, ExtraJet pakette 799 TL, KonforJet pakette 849 TL’den başlayan fiyatlar geçerli olacak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top